PRACA W ARCHEIONIE

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy

Obsługa klienta

Płatny staż w centrum Krakowa dla studentek i studentów II - IV roku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy stażysty stanowisko związane z obsługą klienta i administracją w wymiarze około 1/2 etatu. Praca jest znakomitą okazją do zdobycia cennego doświadczenia w wielu różnych dziedzinach.

Miejsce Pracy:

Centrum Krakowa - Ul. Św. Filipa 23

Godziny Pracy:

Do ustalenia, łącznie około 20 godzin tygodniowo w dni powszednie w godzinach 9.00-17.00

Zakres obowiązków:

a) Obsługa klienta

- przygotowywanie ofert

- negocjacje

- kontakt telefoniczny

- prowadzenie korespondencji mailowej

- wystawianie faktur

b) Koordynacja wynajmu sal szkoleniowych

- zarządzanie rezerwacjami

- obsługa systemu ERP

- rozwiązywanie bieżących problemów

c) Inne zadania związane z:

- tworzeniem baz danych

- pozyskiwaniem partnerów biznesowych

- kontrolą płatności

- administracją

Poszukujemy osoby:

- otwartej

- inteligentnej

- komunikatywnej

- samodzielnej

- dyspozycyjnej

- uczciwej

- odpowiedzialnej

- zorganizowanej

Wymagania:

– w trakcie studiów, mile widziane wykształcenie humanistyczne

– język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym

– posługiwanie się poprawną polszczyzną w mowie i w piśmie

Oferujemy:

- pracę z ludźmi i wśród ludzi

- miła atmosferę pracy

- pracę w ścisłym centrum Krakowa

- możliwość sprawdzenia się i zdobycia doświadczenia zawodowego na wielu różnych polac

- start od zaraz

Wynagrodzenie:

- 10 zł za godzinę netto, umowa zlecenie

Bardzo prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@wynajemsal.com

W tytule maila prosimy wpisać ‘staż – projekt’. Termin nadsyłania zgłoszeń - 25.09.2016

Przy okazji informujemy, iż kontaktować będziemy się jedynie z osobami zakwalifikowanymi do procesu rekrutacji.