Nasza firma istnieje od 2006 roku. Od samego początku naszej działalności staramy się tworzyć warunki współpracy budowane na uczciwości, odpowiedzialności i zaufaniu. Cenimy bezpośrednie kontakty, starając się unikać formalizmu i tworzenia sztucznej hierarchii. Mamy nadzieję, że praca w Archeionie jest dla każdego z nas czymś więcej niż tylko prostym wykonywaniem zadań.

Joasia

Joasia to dobry duch firmy, który dba o pozytywną atmosferę. Niezwykle pomocna i wyrozumiała potrafi znaleźć wyjście z każdej opresji.

Ewa

Wesoła i pogodna, doskonale sprawdza się w kontakcie z klientem oraz babskich pogaduchach w kuchni.

Asia

Najgłośniejsza osoba w Archeionie, jej śmiech budzi ludzi na sąsiednich ulicach. Zawsze ma pod ręką kilka ciętych ripost. W pracy konkretna, zdecydowana i bezbłędna – prawdziwy umysł ścisły.

Aleksander

Niezwykle uprzejmy, wiecznie zapracowany człowiek. Interesuje się głównie epistemologią, ontologią, pedagogiką ogólną, przyrodoznawstwem, naukami empirycznymi i wszystkim innym.

Beata

Zawsze uśmiechnięta i życzliwa, osoba o anielskim usposobieniu; można się do niej zwrócić z każdym problemem. Lubi wstawać bardzo wcześnie rano i interesuje się historią medycyny.

Andrzej

Bardzo sympatyczny młody człowiek. Swoje zainteresowania realizuje w wolnym czasie, którego niestety nie posiada.

Kasia

Pojawia się i znika, za każdym razem przynosząc ze sobą dobry humor. Pracując, odrywa się od rzeczywistości, poświęcając maksimum swojego czasu i zaangażowania.

Paweł

Nieogarnialne godziny pracy. Z wykształcenia ekonomista, interesuje się prawem gospodarczym oraz historią.

Gabrysia

Dziewczyna do rany przyłóż, każdemu by nieba uchyliła. Jej doba ma zdecydowanie ponad 24 h, prawdopodobnie pracuje na 3 etaty, ale nikt nie wie kiedy. Czerpie magiczną moc z herbaty, którą pije w kradzionych kubkach. Ale to możemy jej już wybaczyć.

Ola

Uśmiech, z którym nie rozstaje się nawet w poniedziałek o 9 rano, jest jej znakiem rozpoznawczym. Podobno potrafi zarażać nim klientów rozmawiając z nimi tylko przez telefon.

Karolina

Pogodna, wesoła, pracowita. Bardzo zaangażowana w pracę, zawsze pomaga innym, kiedy dużo się dzieje. Przy pierwszym kontakcie cicha i spokojna, ale poza pracą to szalona dziewczyna, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

Marlena

Sympatyczna, otwarta. Każde zadanie wykonuje bardzo szybko, a zarazem dokładnie.
Aktywnie spędza wolny czas jeżdżąc na rowerze i chodząc po górach.

Ola

Dobrze zorganizowana dziewczyna o twardym charakterze, działanie to jej żywioł. W wolnych chwilach zamienia się w pożeracza książek lub jeździć na rowerze.

Dominika

Energiczna, wiecznie w ruchu, ciągle musi coś robić. Chętnie pomaga innym. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych obowiązków. Twardo negocjuje warunki i lubi głośno wyrazić swój sprzeciw.

Ewelina

Ukryty diabełek, ma najszczerszy uśmiech w Archeionie, ale niewielu wie jak go wywołać. Ewelina pomimo nawału pracy i wielu niespodziewanych gości w biurze zawsze potrafi znaleźć czas by rozsiąść się w fotelu i poplotkować.

Konrad

Sympatyczny i pomysłowy. Ogarnia wiele zadań na raz i świetnie sobie radzi nawet w mocno sfeminizowanym biurze. Po pracy czyta książki i grywa na gitarze.

zasłużeni dla archeionu

Świetni pracownicy którzy swoją pracą i postawą tworzyli naszą firmę.

Alicja

Uparta, złośliwa, arogancka. Dokładnie takich pracowników potrzeba w ciężkich czasach

Diana

Pracowita i odpowiedzialna, ogarniała nieogarnialne przez parę dobrych lat.

Ela

Pomocna dla klientów, zaangażowana, bardzo pracowita.

Aneta

Kompetentna, rzeczowa, uwielbia porządek. Niezastąpiona w sytuacjach kryzysowych - potrafi wesprzeć i ogarnąć dowolną ilość szkoleń i ludzi. Po pracy odrywa się od rzeczywistości z kryminałem w ręce i rockiem w tle.

Dagmara

Spokojna, systematyczna i uważna. Wszystko pod kontrolą i na czas.

Marta

Zaangażowana, sumienna, pracowita; złośliwość w granicach przyzwoitości.

Monika

Energiczna, żywiołowa i wiecznie uśmiechnięta, budzi Archeion do życia. Jak na prawdziwą kobietę przystało, konstrukcje aluminiowe jej nie straszne - na co dzień projektuje wieżowce.

Ula

Anioł nie kobieta. Z tym, że taki raczej bardziej rogaty anioł.

Martyna

Spokojna, opanowana, uprzejma.

Aneta

Humanistyczna dusza. Dziewczyna o wielu obliczach, spokojna-krejzolka. Uśmiechnięta, doskonały kompan do rozmów nad poranną kawą.