Sale Szkoleniowe i konferencyjne

We wszystkich dużych miastach i nie tylko

Aktualnie wynajmujemy sale w całej Polsce. Nasza strona główna wynajmu sal (będąca zarazem ofertę sal Krakowskich) znajduje się pod adresem wynajemsal.com. Wszystkie sale z naszej oferty dostępne są dla wynajmu online poprzez narzędzie IT do rezerwacji sal SmartRooms.

Jak najszybciej i najłatwiej wynająć sale?

Załóżmy, że szukasz niedrogiej sali szkoleniowej w Warszawie. Ponieważ w naszej Warszawskiej ofercie mamy już ponad 140 sal, na pewno uda Ci się wybrać coś dla siebie. Wiele zależy od tego, jakiej oferty potrzebujesz:

1) szybki wynajem sali na kilka godzin. Najlepiej przejrzyj naszą ofertę na stronie Spotello - sale w Warszawie. Praktyczna wyszukiwarka i zestaw przydatnych filtrów pozwolą Ci w łatwy sposób wybrać odpowiednią salę. Spotello oparte jest o silnik SmartRooms, więc łatwo dokonasz szybkiej rezerwacji online.
Jeśli sala oznaczona jest zielonym ptaszkiem dostępności, rezerwacji dokonasz w czasie rzeczywistym bez konieczności kontaktu z kimkolwiek (analogicznie do zakupów na allegro czy dowolnym sklepie internetowym). Jeśli w lewym górnym rogu widzisz pytajnik, po dokonaniu rezerwacji musisz chwilę poczekać na potwierdzenie rezerwacji przez koordynatora (lub, w rzadkich przypadkach - odrzucenie). Od teraz Twoje dane będą w już w systemie i kiedykolwiek będziesz chciał rezerwować sale przez SmartRooms (na stronach wynajemsal.com, spotello.pl czy stronie jekiejkolwiek innej firmy), będziesz mógł to zrobić za pomocą ledwie paru kliknięć.

Sala szkoleniowa Średnia
Przykładowa sala dostępna dla rezerwacji natychmiastowej na spotello.pl

2) wynajem cykliczny, projekt unijny etc. Gdy tylko kwestia jest bardziej złożona, warto wejść na stronę wynajmu Warszawskiego i sprawdzić sale w interesującej Cię dzielnicy. Następnie skontaktuj się z jednym z naszych pracowników i zapytaj o bardziej szczegółową ofertę. Wszelkie potrzebne dane kontaktowe dla danego miasta znajdziesz w zakładce 'Kontakt'.

3) szukasz sali w konkretnej lokalizacji. Tutaj podstawą będzie wizualizacja ofert na mapie. W tym celu możesz zaglądnąć na stronę saleszkoleniowe.com. Po wybraniu Warszawy wyświetli Ci się mapa z lokalizacjami. Kliknięcie na pinezkę pozwoli Ci przejść do przejrzystej i wygodnej prezentacji sal w danej lokalizacji. Znalezioną salę (która spełnia Twoje oczekiwania), możesz od razu zarezerwować online.

Czytelną mapę pozwalającą przeglądać i porównywać oferty znajdziesz także na wspomnianym uprzednio portalu spotello.pl. Ma tą przewagę, że przeglądanie na mapie od razu przesuwa listę wyników na salę, która Cię interesuje (uwaga: najlepiej działa w widoku na laptopie/komputerze stacjonarnym).

W jaki sposób dokonać płatności?

Ponownie, wiele zależy od Twoich preferencji. Dla szybkiego wynajmu lepsza będzie szybka płatność online, dla dłuższego potrzebna będzie faktura proforma czy też faktura zbiorcza wystawiona po wynajmie.

Standardowo pobieramy przedpłatę za każdy wynajem. W wyjątkowych przypadkach (projekty unijne, przedłużone terminy płatności dla dużych firm itp.) umożliwiamy płatność po wynajmie. Jeśli masz problem z przedpłatą po prostu skontaktuj się z nami i powiedz z czego wynika i jak możemy sobie z tym razem poradzić.


Kiedy otrzymam fakturę?

Jeśli dokonałeś płatności automatycznej, fakturę otrzymasz natychmiast po dokonaniu przelewu. Dla pozostałych form płatności, fakturę właściwą wystawiamy po wykonaniu usługi.