Nasza firma istnieje od 2006 roku. Od samego początku naszej działalności staramy się tworzyć warunki współpracy budowane na uczciwości, odpowiedzialności i zaufaniu. Cenimy bezpośrednie kontakty, starając się unikać formalizmu i tworzenia sztucznej hierarchii. Mamy nadzieję, że praca w Archeionie jest dla każdego z nas czymś więcej niż tylko prostym wykonywaniem zadań.

Joasia

Joasia to dobry duch firmy, który dba o pozytywną atmosferę. Niezwykle pomocna i wyrozumiała potrafi znaleźć wyjście z każdej opresji.

Karolina

Karolina to zapalona fanka humusu oraz muzyki rockowej. Kiedy nie ma jej w biurze, zapewne bawi się na koncercie Nicka Cave'a w Izraelu - lub śpi. To ona zabiła Laurę Palmer.

Magda

Miła, sympatyczna, kompetentna i pracowita - to właśnie Magda! Jej radość i optymizm udziela się każdemu w naszej firmie. Nie boi się wyzwań.

Aleksander

Niezwykle uprzejmy, wiecznie zapracowany człowiek. Interesuje się głównie epistemologią, ontologią, pedagogiką ogólną, przyrodoznawstwem, naukami empirycznymi i wszystkim innym.

Asia

Wielozadaniowość oraz sumienność to cechy, które idealnie opisują Asię. Potrafi znaleźć wyjście z niemalże każdej opresji, a jej pogodny charakter i energiczność sprawiają, że świetnie się z nią współpracuje.

Andrzej

Bardzo sympatyczny młody człowiek. Swoje zainteresowania realizuje w wolnym czasie, którego niestety nie posiada.

Nans

Niepoprawna optymistka, dla której szklanka jest zawsze do połowy pełna. Wyzwania zjada na śniadanie i każdego dnia daje z siebie 100% + prowizja. Niestraszne jej także strzemiona i wodze, gdyż w wolnym czasie szlifuje umiejętności jeździeckie.

Paweł

Nieogarnialne godziny pracy. Z wykształcenia ekonomista, interesuje się prawem gospodarczym oraz historią.

Marta

Marta jest kolorowa, jak jej skarpetki. Życie ją lepi, tak jak ją lepi, ale ona nawet z najbardziej karykaturalnie ulepionej sytuacji życiowej potrafi wyjść obronną ręką. Z paczką jeżyków w dłoni.

Emilia

Niech Cię nie zmyli buzia aniołka z burzą ciemnych loków. Emilia jest mistrzynią ciętych ripost, którymi dzieli się z zupełnie niewzruszoną miną. Działa ze stuprocentową skutecznością.

Karolina

Pogodna, wesoła, pracowita. Bardzo zaangażowana w pracę, zawsze pomaga innym, kiedy dużo się dzieje. Przy pierwszym kontakcie cicha i spokojna, ale poza pracą to szalona dziewczyna, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

Ania

Śmiech, który jest słyszany wszem i wobec to znak rozpoznawczy Ani. Zaraża pozytywną energią, miłością do kotów i szusowania. Jest kolekcjonerką najlepszych opinii od naszych klientów.

Dominika

Kobieta - torpeda. Wpada do biura jak małe tornado porywając swoim śmiechem wszystkich dookoła. Nie straszne jej są fochy klientów czy dziwne pytania, każdego rozbroi pozytywnymi wibracjami, które przesyła nawet przez telefon.

Justyna

Kobieta z iście hiszpańskim temperamentem. Gdy się śmieje, śmieje się z nią cała firma, ale gdy się złości, lepiej zejść Justynie z drogi. Jej znakiem rozpoznawczym jest burza czarnych loków.

Ewa

Niesztampowa uroda idzie w parze z błyskotliwością i umiejętnością zachowania zimnej krwi nawet w kryzysowych sytuacjach. Jej stoicki spokój udziela się całemu zespołowi wprowadzając pełną harmonię.

Łukasz

To on uczył McGyvera budowania śmigłowca z paczki chusteczek higienicznych. Chociaż pochodzi z Krakowa, to pojęcie krakowskich niedasiów jest mu całkiem obce. Multizadaniowiec. Całe życie szuka odpowiedzi na pytanie: dokąd tupta jeż?

Ania

Nasza cicha przedstawicielka litery prawa w firmie. Zagadki kryminalne to jej hobby, paradoksalnie sama jest dla nas wciąż nierozwiązaną zagadką.

Ola

Dobrze zorganizowana dziewczyna o twardym charakterze, działanie to jej żywioł. W wolnych chwilach zamienia się w pożeracza książek lub jeździć na rowerze.

Marysia

Największa Fanka Stonesów w całym Oriencie. Działa cicho i sprawnie, niemal jak członkowie Yakuzy.

Monika

Blond piękność - jednak niech ten wizerunek Was nie zmyli. W tej skromnej harcerce płynie prawdziwa góralska krew. Na każde pytanie odpowiada uśmiechem.

zasłużeni dla archeionu

Świetni pracownicy którzy swoją pracą i postawą tworzyli naszą firmę.

Alicja

Uparta, złośliwa, arogancka. Dokładnie takich pracowników potrzeba w ciężkich czasach

Diana

Pracowita i odpowiedzialna, ogarniała nieogarnialne przez parę dobrych lat.

Ela

Pomocna dla klientów, zaangażowana, bardzo pracowita.

Aneta

Kompetentna, rzeczowa, uwielbia porządek. Niezastąpiona w sytuacjach kryzysowych - potrafi wesprzeć i ogarnąć dowolną ilość szkoleń i ludzi. Po pracy odrywa się od rzeczywistości z kryminałem w ręce i rockiem w tle.

Dagmara

Spokojna, systematyczna i uważna. Wszystko pod kontrolą i na czas.

Marta

Zaangażowana, sumienna, pracowita; złośliwość w granicach przyzwoitości.

Monika

Energiczna, żywiołowa i wiecznie uśmiechnięta, budzi Archeion do życia. Jak na prawdziwą kobietę przystało, konstrukcje aluminiowe jej nie straszne - na co dzień projektuje wieżowce.

Ula

Anioł nie kobieta. Z tym, że taki raczej bardziej rogaty anioł.

Martyna

Spokojna, opanowana, uprzejma.

Aneta

Humanistyczna dusza. Dziewczyna o wielu obliczach, spokojna-krejzolka. Uśmiechnięta, doskonały kompan do rozmów nad poranną kawą.

Beata

Zawsze uśmiechnięta i życzliwa, osoba o anielskim usposobieniu; można się do niej zwrócić z każdym problemem. Lubi wstawać bardzo wcześnie rano i interesuje się historią medycyny.

Ewa

Wesoła i pogodna, doskonale sprawdza się w kontakcie z klientem oraz babskich pogaduchach w kuchni.

Gabrysia

Dziewczyna do rany przyłóż, każdemu by nieba uchyliła. Jej doba ma zdecydowanie ponad 24 h, prawdopodobnie pracuje na 3 etaty, ale nikt nie wie kiedy. Czerpie magiczną moc z herbaty, którą pije w kradzionych kubkach. Ale to możemy jej już wybaczyć.

Dominika

Energiczna, wiecznie w ruchu, ciągle musi coś robić. Chętnie pomaga innym. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych obowiązków. Twardo negocjuje warunki i lubi głośno wyrazić swój sprzeciw.